Projektowanie Wnętrz

 

Czym jest dla nas architektura wnętrz?
Nie jesteśmy w stanie określić tego jednym, dwoma słowami… jednym, dwoma zdaniami. Możemy użyć określeń, które jednoznacznie nasuwają się nam na myśl, gdy o niej myślimy:
Rodzina, szczęście, komfort, małżeństwo, dzieci, pies, kot, radość, żarty, święta, spotkania, śmiech, sukces, wygrana, sport, gry, posiłki, miłość, opieka, spokój, mama, tata, żona, mąż, mądrość, synek, córcia, pieniądze, bezpieczeństwo…

projektowanie wnetrz wroclaw

Kuchnie oraz salony

Przepiękne, pełne rodzinnego ciepła, nowoczesne wnętrza, wykorzystujące magię oświetlenia oraz przestronny metraż.

Więcej...

Łazienki 2

Elegancka, praktyczna, przestronna, wygodna w codziennym użytkowaniu łazienka może zaistnieć także w Twoim domu.

Więcej...

Łazienki

To Ty wybierasz, czy wolisz wygodną, dużą wannę, czy też w łazience ma się pojawić kabina prysznicowa z hydromasażem.

Więcej...

Film Elite Design

Idealne połączenie kamienia oraz drewnianych elementów wykończenia pozwoli zrównoważyć naturalne ciepło i surowość materiałów.

Więcej...

Wyselekcjonowane wizualizacje

Pokój dziecięcy to wyjątkowo bajkowa kraina – pełna kolorów, przyjaznych bohaterów oraz ekonomicznych i bezpiecznych dla Malucha rozwiązań.

Więcej...

Apartamenty w Sky Tower

Apartamenty wymagają od projektantów przede wszystkim wyobraźni przestrzennej, która pozwoli wykorzystać każdy centymetr ich powierzchni.

Więcej...

Restauracja Hanoi

Przestrzeń restauracji musi być oryginalna oraz wkomponowana w specyfikę oferowanego menu.

Więcej...

Gabinet - dentysta i endokrynolog

Specjalistyczne gabinety muszą podlegać przede wszystkim funkcjonalności, która spójnie będzie współpracować z dekoracyjnością.

Więcej...

Czym są dla nas wasze projekty?

Lustrzanym odbiciem Waszych wnętrz. Pragniemy urzeczywistniać poprzez naszą pracę Wasze marzenia. Architekt i dekorator sprawią, że przestrzenie pozwolą poczuć się w nowym wnętrzu jak w długo zamieszkiwanym domu, stare pomieszczenia nabiorą blasku, a obiekty biurowe bądź komercyjne będą przyjazne dla użytkowników. Profesjonalna obsługa, fachowa realizacja, pieczołowitość przy projektowaniu każdej przestrzeni pozwalają nam na wykonanie prac, które przez długie lata będą Was cieszyć. Zapewniamy także relatywnie niskie ceny usług, dzięki zastosowaniu atrakcyjnych cen materiałów wykończeniowych – możemy zaoszczędzić czasem do 30 % w projektach i aranżacji.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania

Postaraj sobie wyobrazić, że właśnie przekroczyłeś próg naszego biura w Warszawie bądź we Wrocławiu. Prosimy rozgość się, usiądź na wygodnej kanapie. Czy życzysz sobie coś do picia? Kawa, herbata, woda? Proszę, już gotowe… przejdźmy do meritum Twojej wizyty. Słuchamy pytań. Możesz skierować wszystkie do doświadczonego architekta pod numerem telefonu 535390909 bądź 324536234. Nie krępuj się zadzwoń teraz i naprawdę zasyp nas pytaniami i pomysłami! Nie obawiaj się trudnych kwestii, najlepiej jeśli wypłyną już na początku współpracy i pamiętaj… że to my stresujemy się aby dogodzić Ci w 200%. Ty możesz spokojnie nas sprawdzić.

Dla mniej zdecydowanych proponujemy najpierw przejrzenie opinii o naszych projektantach, wykonawcach, realizacjach projektów. Potem zapraszamy na luźną, orientacyjną rozmowę… być może z czasem nabierzcie więcej odwagi i animuszu by zadać konkretne, szczegółowe pytania. Wybór należy do Ciebie :

Pakiety cen na podstawie metrażu:

10 – 50 m2 – już od 69 zł za m2

51 – 100 m2 – już od 59zł za m2

powyżej 100 m2 – już od 49zł za m2

 

projektowanie wnetrz

 

KAŻDEMU WEDLE POTRZEB…

Zdecydowana większość biur projektowych życzy sobie za wykonaną usługę bez względu na metraż od 35-60% więcej niż my. Czemu tak się dzieje? My jesteśmy realistami. Obserwujemy sytuację rynkowo, znamy ceny, jesteśmy w stanie rozsądnie ocenić ceny prac budowlanych. Wiemy, jak ważnym krokiem dla każdego jest podjęcie decyzji o własnym mieszkaniu, domu i jak duże koszty to generuje. Z poszanowania dla ciężkiej pracy każdego z Was postanowiliśmy proponować realne ceny dla zwykłych ludzi.