Jeff Andrews – twórca wnętrz jednego z najbardziej kontrowersyjnych reality show na świecie!

 

Jeff Andrews, światowej sławy projektant wnętrz, ma jedno pragnienie: tworzyć wnętrza, które są na tyle piękne, aby inni pragnęli w nich pozostać.

Potrafi połączyć swoją niezwykłą kreatywność z oczekiwaniami klientów. I to właśnie uwielbiają w nim gwiazdy. Lista znanych nazwisk dla których projektował jest długa. Wśród nich pojawili się m.in.: Kourtney Kardashian, Bruce and Kris Jenner, Ryan Seacrest, Lamar Odom i Michael C. Hall.

Co więc sprawia, że stworzone przez niego aranżacje są tak wyjątkowe?

Przede wszystkim, Jeff potrafi połączyć swoją kreatywność i innowacyjne rozwiązania z potrzebami i wizją klientów. Dzięki swojej wrodzonej intuicji potrafi stworzyć harmonijne wnętrza. Według projektanta najważniejsza jest równowaga przy łączeniu stylów i kolor, za pomocą którego można oddać klimat przestrzeń.

„Mam szczególne zamiłowanie do dodatków vintage, zwłaszcza oświetlenia. Kocham symetrię, równowagę i palety kolorów, które są kojące i monochromatyczne, składające się z bogatych tekstur i subtelnych wzorów. Dla mnie dobry projekt jest mieszanką elementów, stylów i epok i tego, jak są one połączone. Dzięki kreatywności i jasnej wizji, można osiągnąć w tym harmonię. " – opowiada Jeff.

W jego wnętrzach sporą rolę odgrywają rzeczy osobiste klientów, które wplecione w większą aranżację, stają się niepowtarzalną ozdobą.

Pamiętacie kontrowersyjne reality show „ Z kamerą wśród Kardashianów”? To właśnie on stworzył imponujące wnętrze tej ogromnej rezydencji! I od tamtego momentu klan Jenner-Kardashian pokochał Jeffa Andrewsa, a on sam zyskał stałych klientów. Zresztą, kto by go nie pokochał za tak oszałamiające aranżacje?

nmgoxv7793a0045afc22b8_Deco7.jpg.xxxlargerkbrqc21jby83Jenner-bath

Duże wrażenie robi tutaj połączenie bieli i czerni oraz mix faktur, które fantastycznie ze sobą współgrają. Cały wystrój rezydencji przyciąga wzrok – zaczynając od wybranych roślin, przez elementy glamour, po podwójne i imponujące schody w holu. Każdy z elementów już z daleka błyszczy blaskiem Hollywood.

Nie na samym programie skończyła się przygoda Jeffa z rodziną Kardashianów. Zaprojektował też wnętrza dla młodszych przedstawicielek klanu, oczywiście idealnie dopasowując aranżacje do ich potrzeb. Zresztą, zobaczcie sami.

Dom Khloe Kardashian

105 107 109 113 115

Dom Kourtney Kardashian

06-LivingRoom_Overall-1020x680 1032 1041 1071 1081

 

Która z aranżacji podoba Wam się najbardziej?

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.