Nie musisz być milionerem
Aby mieć bogate wnętrze

CO zyskujesz

Bardzo wielu naszych klientów trafiło do nas po ciężkiej przeprawie z innymi biurami architektury wnętrz. Nie dość, że płacili dwa razy tyle, czekali dwa razy dłużej to na deser otrzymywali ograniczoną liczbę poprawek. Byli niezadowoleni ponieważ nie mogli już nic zmienić w projekcie za który zapłacili. W naszej pracowni liczba poprawek jest nieograniczona. Projektujemy do momentu Twojego pełnego zadowolenia, satysfakcji oraz poczucia idealnie dopasowanego wnętrza. Nawet jeśli miałoby to być 30 wersji kolorystyczny jednego wazonu. Zapytaj się naszych klientów czy są z nas zadowoleni, za ich pozwoleniem możemy Cię skontaktować.

Otrzymasz doskonałe projekty wnętrza oraz piękne wizualizacje. Możemy to wnętrze również dla Ciebie wykonać. Kiedy jedna firma projektuje oraz wykonuje remont to dokonywane zmiany są zawsze idealnie zgodne z projektem. Posiadamy również stolarnie, produkujemy kuchnie co sprawia, że nasze kompleksowe usługi połączone w całość dają najlepszy rezultat w bardzo okazyjnych cenach. Jest jeszcze jedna sprawa...dlaczego miałbyś płacić 150zł za spotkanie i poradę? U nas nie musisz. To my przyjedziemy do Ciebie zupełnie za darmo. Wykonamy pomiary oraz przedstawimy wycenę na miejscu. Przekonaj się jakie to proste i zadzwoń.

Inne biura obsługują 2-3 klientów w miesiącu. Dzieje się tak ponieważ rynek dyktuje zbyt wysokie ceny. My obsługujemy dziesiątki klientów każdego miesiąca za połowę ceny rynkowej. Po przepracowaniu takiej liczby Klientów w ostatnich latach możemy wyciągnąć jeden najważniejszy dla nas wniosek. Każdy człowiek jest wyjątkowy. Staramy się aby takie były również nasze projekty. Dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Moda i gusta się zmieniają a to co unikatowe i niepowtarzalne nigdy nie traci na wartości. Projektujemy domy, mieszkania, hotele, sklepy, restauracje, biura, przedszkola... zapraszamy do portfolio.

Nasze produkty

-  Projektowanie wnętrz

Poniosą Państwo jedynie Niewielki koszt, w stosunku do całości inwestycji jaką jest budowa i wyposażenie własnego domu czy mieszkania, przy wyborze naszej oferty. Zaprocentuje on zadowoleniem i poczuciem komfortu przez lata. Człowiek szczęśliwy we własnym otoczeniu to osoba zdrowa i ciesząca się życiem - dbając o warunki, w których żyjemy dbamy o nas samych. Zastanów się jak wiele korzyści możesz uzyskać z naszej współpracy.

-   Wykańczanie wnętrz, remont

Nasze ekipy budowlane współpracują z nami od lat. Nasi architekci wnętrz nadzorują nasze budowy. Wykonywane prace, dzięki temu są zawsze zgodne z projektem. Przejmujemy wszystkie Państwa obowiązki. Jeździmy po materiały, nadzorujemy ekipy, załatwiamy pozwolenia itp.
Od projektu pod klucz. Uważamy, że symbioza projektowania wnętrz wraz z usługami budowlanymi to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają czasu na prowadzenie budowy.

-  Meble kuchenne

Przedstaw nam wycenę jednej z wrocławskich albo warszawskich firm a my to wykonamy taniej. Kupujemy w tych samych hurtowniach co najdrożsi na rynku, te same materiały, spotykamy tych ludzi na co dzień i tak często jesteśmy nawet o połowę tańsi. Nasz stolarz posiada ponad 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu kuchni, szaf oraz różnego rodzaju mebli na wymiar. Decydując się na zakup mebli kuchennych w naszej firmie projekt otrzymują Państwo gratis.

-  Meble na wymiar

Wyobraźnia to jedyna granica. W niewielkim budżecie jesteśmy w stanie zrealizować pomysł na meble do łazienki czy salonu. Znamy się na materiałach i wiemy dokładnie jaki może być rzeczywisty ich koszt wykonania. To na prawdę nie jest drogie. Jeżeli podoba Ci się lakierowany stolik pod telewizor, który kilkukrotnie przekracza Twój budżet to nasz stolarz rozwiąże ten problem. Chcesz niewielkim kosztem stworzyć pałacyk w pokoju dla Dziecka? Zrobimy to dla Ciebie.

-  Szafy wnękowe

Oferujemy szafy wnękowe do mieszkań oraz domów. Do sypialni, kuchni, przedpokoju, garderoby itp. Szafy na wymiar, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, dla każdego. Szafy przesuwne, narożne, wnękowe - ogromny potencjał zastosowań. Zawsze zgodnie z projektem oraz wizją architekta. Oferujemy głównie polskich producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami.

-  Projektowanie ogrodów

Nasze prace przeprowadzamy głównie na terenie Wrocławia, Warszawy i okolic. Projekty realizowane są pod czujnym okiem doświadczonego architekta krajobrazu i przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Kreatywność, oryginalność oraz perfekcja wykonania to główne zalety naszych prac. Nic nie jest dla nas niemożliwe! Chcemy aby Państwa ogród wyglądał pięknie i okazale. Aby mogli Państwo, szczęśliwie i w dobrym nastroju, spędzać w nim czas z rodziną i przyjaciółmi.

Realizacje

 

zobacz więcej prac

Blog

  • Wnętrze w stylu rustykalnym

    Planując urządzić wnętrze domu czy mieszkania warto uprzednio zastanowić się w jakim stylu powinno być zaaranżowane. Determinuje to przede wszystkim zakup odpowiedniego wyposażenia, mebli na wymiar…

  • Modne aranżacje wnętrz

    Dobrze urządzone wnętrze mieszkania może dawać nam równowagę, wewnętrzną harmonię, a nawet może nas inspirować. By to wszystko mogło być spełnione bardzo ważna jest sama aranżacja…

  • Podstawowe zasady dobrej aranżacji wnętrz

    Stworzenie dobrej aranżacji wnętrza wymaga często poświęcenia dużo czasu. Głównie na poszukiwanie inspiracji, a później na wybór odpowiednich elementów wyposażenia. Natomiast sama sztuka projektowania wnętrz wymaga…

Zobacz blog

Wystarczy jeden krok...

ELITE DESIGN Jolanta Augustyniak, Wrocław, Świdnicka 30.

Telefon: 53 53 90 909
Tel usługi budowlane: 79 61 66 666

E-mail: j.augustyniak@acdesign.pl