Etapy współpracy – 5 prostych kroków

1. Spotkanie:
Po przedstawionej ofercie i umówionym spotkaniu klaruje się to mniej więcej tak:

1. Architekci jadą się z Państwem spotkać w miejscu w którym jest Państwu najwygodniej. Jeżeli chcą się Państwo spotkać w kawiarni, oczywiście kawa i ciastko na nasz koszt. - Bardzo ważne aby na tym etapie przygotować wszelką dokumentację umożliwiającą nam pomiar danych pomieszczeń. Jeżeli nie posiadają Państwo planów prosimy o wcześniejsze zawiadomienie naszego pracownika aby mógł zmierzyć pomieszczenia samodzielnie.

Businesswoman

2. Poznajmy się bliżej:
2. Etap składający się z czterech mniejszych etapów wspomagany przez innowacyjny system współpracy z klientem bezpośrednio na koncie inwestora.

Jesteś inspiracją naszego architekta, projektant wnętrz to artysta a Ty i Twoja rodzina jesteście dla niego natchnieniem.

Dlatego prosimy abyś przygotował te materiały, które inspirują Ciebie i Twoich bliskich.

Mogą to być :

projektowanie wnetrz wroclaw

*wizualizacje wnętrz znalezione w internecie*wycinki z gazet*strony internetowe*lista kolorów jakie pragniesz zobaczyć w swoim domu*lista bajek, które lubią Twoje dzieci*filmy jakie lubicie*gdzie lubicie spedzac czas, jakie miejsca Wam się podobają*jakie macie hobby*jak spędzacie wolne chwile*jak objawia się wasza twórczość na codzień albo w wolnym czasie*materiały wykończeniowe jakie wam się podobają

Chcemy poznać Państwa na tyle, abyśmy mogli połączyć nasze wspólne wizje w jedną całość.

aranzacje wnetrz

Chcemy, jeżeli to możliwe, na chwile stać się członkami Państwa rodziny, chcemy bawić się z Wami, przeżywać to co Wy oraz rozwiązywać Wasze problemy związane z wykańczaniem swojego wnętrza.

Tak więc spotkanie to nie tylko formalność, wywiad i przekazanie dokumentów. To również zrozumienie, troska oraz wizja.

Na tym etapie dodają Państwo wszelkie informacje, obrazki, linki, kolory, zrobione i załadowane do strony zdjęcia itp. Tu w komentarzach mogą być "luźne myśli" np. "czarny z czerwienią to dobre połączenie" "hmm jesienny klimat, gabinet w ciemnych kolorach.".. wszelkie myśli, które Państwa inspirują.

Architekt wnętrz Wrocław będzie zapisywał te najważniejsze aby potem przekonwertować te "wolne myśli i obrazy" w spójną całość oczywiście dodając również swoją autorską Twórczość.

Jeżeli chcą Państwo zostawić wszystko w rękach architekta ponieważ nie mają Państwo czasu na "wolne myśli" to żaden problem, projektant wykona wszystko samodzielnie podpierając się informacjami pozyskanymi tylko na spotkaniu.

 

3. Koncepcje:
Architekt wnętrz zamieszcza kilka rzutów do wyboru. Na tym etapie decyduje się o ustawieniu mebli w salonie, łazience, kuchni itp. Jest to stosunkowo łatwy proces.

łazienka wymiary

aranzacje wnetrz wroclaw

4. Wizualizacje oraz poprawki:
aranzacje wnetrz

kuchnie na wymiar wroclaw

aranzacje wnetrz wroclaw

Projektant wnętrz będzie wysyłał na bieżąco wizualizacje poszczególnych aktualnie projektowanych pomieszczeń w państwa domu.

Również Państwa rodzina bądź znajomi mogą komentować wpisy o ile będą chcieli Państwo prowadzić projekt również w postaci blogu. Jest także możliwość pochwalenia się wszystkim znajomym klikając udostępnij na facebooku i dopisując np. "takie tam w wymyślonej sypialni". Można ocenić jak zapatrują się na to znajomi, ile będzie kliknięć "lubię to" co może ułatwić decyzję odnośnie tej właśnie konkretnej wersji.

Przy końcu prac nad wizualizacjami warto się spotkać i obgadać wszystko jeszcze raz.

 

5. Ostatecznie zaakceptowana wersja:
meble na wymiar wrocław

Otrzymują Państwo dokumentację (wymiary, kosztorysy itp.) oraz mogą Państwo zamówić darmowy druk 5 wizualizacji w formacie a4 wraz z wydrukowaną dokumentacją. Często zdarza się tak, że klient potrzebuje wiedzieć wcześniej ile należy kupić danego materiału budowlanego. W tym wypadku architekt współpracujący z danym klientem powinien mu podać tę wartość jeżeli dane pomieszczenie zostało zaakceptowane.
Nadzór budowlany
Nadzór nad realizacją, bądź jeśli wybiorą Państwo naszą ekipę budowlaną to wykonanie projektu. (wykańczanie remonty wnętrz) Po skończonych pracach darmowa sesja fotograficzna mieszkania (oczywiście za Państwa zgodą).