Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnia to ten element wnętrza, który najczęściej przysparza wiele problemów podczas planowania samodzielnej aranżacji wnętrza. Zwykle winowajcą tego problemu jest po prostu jej niewielki metraż bądź sam kształt kuchni. Problem mało funkcjonalnej kuchni można wyeliminować decydują się na kuchnie na wymiar Wrocław.

Przykład naszej realizacji. Lubin - Duża kuchnia z nietypową wyspą, zastosowane maty dekoracyjne SIBU.

kuchnie na wymiar Wrocław

By móc zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości, nasze biuro architektoniczne zaopatruje się u profesjonalnych i cenionych dostawców. Nasze kuchnie na wymiar Wrocław są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania. Tworzymy kuchnie na wymiar i na specjalne zamówienie. W kolejnym kroku naszej realizacji wykonujemy pomiar i indywidualny projekt dla każdej kuchni, jednocześnie dostosowując wybrane przez Państwa meble w oparciu projekt.

Zalety kuchni na wymiar

  • najlepsza opcja dla małych kuchni
  • doskonałe rozwiązanie dla kuchni o nietypowych kształtach
  • możliwość zagospodarowania całej przestrzeni
  • wybór kolorów i faktury mebli według naszych oczekiwań
  • indywidualny charakter i wygląd kuchni
  • trwałość i wygoda na lata
  • możliwość zabudowy urządzeń AGD
  • idealnie rozwiązanie wkomponowane w przestrzeń naszego mieszkania

Dzierżoniów - Przykład malutkiej kuchni w kawalerce.

meble na wymiar wrocław

Dlaczego nasze kuchnie na wymiar Wrocław?

Przy tworzeniu naszych mebli na wymiar stawiamy na ich estetyczny wygląd, praktyczne zastosowanie oraz ergonomię. Projektując i tworząc meble na wymiar łączymy standardowe rozwiązania stolarskie z nowoczesnymi trendami meblarskimi. Kuchnie na wymiar Wrocław tworzymy według życzeń i wymagań naszych klientów, uwzględniając nie tylko indywidualne preferencje ale z uwzględnieniem oczekiwań finansowych.

architekt wnętrz Wrocław

Zespół naszych projektantów to ludzie energiczni, kreatywni, nieszablonowi, gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Inspirują nas ludzie oraz ich sugestie, które uzupełnimy o autorskie projekty mebli na wymiar, mając na uwadze najwyższą jakość, innowacyjne rozwiązania technologiczne, design oraz nowoczesny funkcjonalizm.