Tomek

Manager

Witam, zajmuję się zarządzaniem tą firmą tak aby wszelkie usługi, które świadczymy mogły ze sobą współgrać oraz tworzyć jedną całość.  

Nowo otwarty punkt zrzesza architektów wnętrz i podwykonawców z tego regionu. Naszym głównym celem jest zbudowanie przystępnych cenowo usług dla grona odbiorców w całej Polsce.  Wyobraź sobie miejsce w którym załatwisz wszystko co wiąże się z wykończeniem Twojego wnętrza. Zrobisz to szybko, w dobrej cenie oraz w najlepszej możliwej jakości.

Wraz z moją żoną Jolą od wielu lat uczymy się tego jak perfekcyjnie obsługiwać klienta. Doszliśmy do ciekawych wniosków...tylko prawdziwe uczucie szczęścia i zadowolenia klientów  jest w stanie budować  prawdziwą firmę. Stworzyłem tą stronę oraz napisałem wszystkie teksty na niej. Nie chciałem brać specjalisty od marketingu ponieważ osoba nie związana z branżą nie potrafiłaby zobrazować rzeczywistości, w której na co dzień funkcjonujemy. Kompleksowo.pl to pigułka rozwiązująca każdy problem jaki napotkasz podczas wykańczania wymarzonego wnętrza, dając przy tym poczucie komfortu oraz satysfakcji na lata.  

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą albo do zwykłego kontaktu nawet tylko po to aby porozmawiać o wnętrzach, coś na pewno doradzimy.